Sen bir harikasın seksi teyzeciğim.

Merhabalar seks hikayeleri okurları, hem bir itiraf hem biraz heyecan olsun diye hikaye değil başımdan geçen olayı yazmak istedim. Adım Kaan 23 yasında 1.78 boy 65 kiloyum. Çok yakışıklı olmasam da yurdum Türk genci ben. Yaklaşık 6 ay önceydi. Balıkesirde üniversite okurken ailemin Yanına İstanbul’a gelmektense Bursa’ya teyzemin yanına gidiyordum. Hem Kirlenmiş eşyalarım hemde kuzenimle takılıyor derslere girmeden kafa dinliyordum Açıkçası… 2 haftada bir gelip giderim. Bir gün teyzemle evde otururken Muhabbet üniversiteli kızlardan açıldı. Teyzem ” kaan duyuyorum sağda solda Üniversiteli kızlar pek rahat oluyormuş erkeksiniz canınız çeker. Yaparsınız da ama dikkatli olun.

En azından korunun hastalık falan kapmayın sakinl dedi.l Yok teyze rahat ol benden yana sıkıntı yok tedbirliyim” dedim. Geçiştirdim Aklımda neden söylediki şimdi sorusu kaldı tabi.. Ertesi gün balıkesire dönmek için kapıdan çıkarken Teyzem bende çarşıya gidicem bekle giyineyim beraber çıkarız dedi. Teyzem odaya gitti kapının önünde ben Ayakkabılarımı bağladım fakat banyoda jöle kutumu unuttuğumu getirmesini istedim. Teyzem tamam getiriorum dedi . Bir jöle elinde dierinde pantolonu altında dantelli kilot  ” Nabiorsanız bu jöleyi güzelim saçlarınızı mahvediyorsunuz ” dedi. Benimse
gözüm teyzemin halindeydi.Bacakları sütun gibi pürüzsüz ve mükemmeldi.

Beyaz dantelli kilodu ise İç gıcıklayıcı şekilde gözüküyordu. Bir an gözlerimin üzerinde olduğunu farketti ama aldırış Etmeden tekrar geldiği gibi gitti. Nutkum tutulmuştu. Teyzem gözüme hiç bukadar güzel gelmemişti. 40 yasında 1.65 boylarında diri vücutlu fiziği düzgün. Düzgün fazla büyük olmayan
Göğüslü bir bayandır kendisi. Odadan odaya aynı şekilde koştururken tam karşımdaki  Odaya girdi ” ya cüzdanımı bulamıyorum. Gördünmü ?dedi ” Yök teyze görmedim” dedim. Fakat oda ne teyzem . Domalmış arkası bana dönük. Odanın tam karşısındaki çekyatın altında cüzdanını arıyor. Güzelim kalçaları iki yana açılmış. Kutu gibi ami kabarmış karşımda öylece duruyordu. Gözlerim fal taşı gibi olmuştu. Teyzem ” bulamicam  herhalde yok ortalıklarda istersen şen git ” diyip bana döndü ve ona baktığımı gördü.

Sanki normalmış gibi hiç bozuntuya vermeden ” tamam teyze zaten otobüs saatimde yaklaştı” dedim.
Teyzem de normal bi şekilde patpntolonuyla önünü kapatarak beni geçirmek için kapının yanına geldi.
” Hadi hayırlı yolculuklar ” diyip operken normal yanak yanağa öpüşmeydi Ama kafasını benden hızlı çevirdiği için anlayamadım bilerekmi yaptı ama Dudağımın yarısından öptü. ” Ah karıştırdık ” dedi güldü ama ben şok üstüne şok yaşıyordum. Yine bozuntuya vermedim. Hadi görüşürüz haftaya yine gelirim dedim. Selamlaştık ama merdivenlerden inerken hala aklım teyzemde ve son öpücük kıvamı uğurlamasındaydı. Koca bir haftayı ara ara teyzemin son halini yaptıklarını düşünerek geçirmiştim.
Üniversite ortamı hergün yatacak yiyişecek kız çöktü.

Ama onlar varken bile Aklım teyzemdeydi. Çok aptalca gibi geliyor olabilir ama onu arzulama hissi başlamıştı bende Cumartesi akşamı yola çıkıp bursaya vardığımda eniştemin yanına uğradım. Hem tekel bayisi hem balıkçı dükkanı vardı. Tam bir alemci yeri yani. Selamlaşıp nasılsın falan derken “yorgunum evde kim var eve gidicem ” dedim. ” Teyzen evde kapıyı açar ” dedi. Teyzemle eniştem sürekli tartışmalı bi evlilikleri vardı.  Araları ben kendimi bildim bileli bozuktu. Zaten eniştemde içkicinin teki huzursuzun biridir. Eve gelip kapıyı çaldığımda teyzem açtı. Hoşgeldin diye sıkı bir sarıldı. Göğüslerini nerdeyse
eziyordu vücudum. ” Daha 1 hafta oldu teyze çok özlemişe benziyorsun diyip gülerek bende sarıldım.
Muhabbet sohbet derken kuzenim metin geldi.

Oo dayı nasılsın muhabbetinden sonra metinin odasına geçip Çerezlendik müzik falan geceyi biraz uzattık. Metin ise gideceğim yatıyorum dedi Yattı. Bende yol yorgunu uzandım. Teyzem az sonra geldi. Benim yerime Sen mi yattın ben metinle yatıyordum dedi. Belli eniştemle yine tartışmışlar dedim içimden. Ertesi gün enişten dükkana metinde ise gitmiş. yatak keyfi yapıyordum bende. Biraz sonra ayak sesi geldi. Teyzem uyanıktı. Bense keyif kahvaltıya çağırmasını bekliyordum. Beklerkende aklım geçen haftaki teyzemin halindeydi. İçim gıcıklandı dalgayı hafif kaldırıp boxer görünür bir şekilde üstümdeki ni kenara attım. Uyuyor numarasına geçtim.

Az sonra teyzem kapıyı hafifçe açtı Sessizce hala uyuyor musun dedi ama ben duymadım sözde. Yanıma gelip boxerdaki Kabarıklığı görünce biraz durdu. Eğildi suratıma baktı. Bense uyku sinmesi Gözleri kısmış uyuyor numarası yaptım. Teyzem yavaşça eğilip , burnundan derin nefes aldı, ve ofla oh arası birses çıkardı. Yavaşça elini boxerimin üstünde gezdirmeye kalktı. Parmaklarıyla dokunuyor ama cesaret edip avuçlayamıyordu. Bense daha rahat dokunması için biraz hareketlendim. Ona doğru döndüm
Korktu. Elini geri çekti. Ama hala eğilmiş bir bana birde boxerin kabarıklığın daydı gözü. Biraz sonra hadi uyan artık kahvaltı yapıcaz dedi ve tam sıkımın üstünden  Üstümde kini aldı ki nihayet eline değmiş. Ve hafifçe avuçlamıştı. Kalk kaan dedi. Bense hissetmemiş gibi . Tamam teyze kalkıyorum. Dedim.
Teyzem de bozuntuya vermeden kalk hadi yakışıklım dedi. Usulca eğilip öptü. Operkende göğüslerinin arası gözükçe kadar dekoltesinden göğüslerini gösterdi resmen Ve içeri gitti.

Mutfağa boxer ve t-shortumle gittim. Teyzem salata soyuyordu. Tam masaya oturacakken önündeki dolabın rafını göstererek şurdaki tabağı versene kaan dedi. Arkasından uzanırken tabağı almak için dayandım kalçalarına değdirmiştim. Hafif kalkıktı. Teyzem bi affallamış gibi oldu ama bozuntuya vermedi. Tabağı aldım. Bana kestiği Salatayı doğradı. Kendine de bütün bıraktı. Masaya oturduk yavaştan çayla demlenirken. Teyzem salatayı aldı. Tuzladı. Sanki yarak yalarmış gibi ağzına götürdü. Onu izliordum göz ucuyla. Belliki uzun zamandır kavgalıydılar. Ve teyzem azmıştı. Ben diydum diyerek kalktım. İçeride uzanıcam uyku akıyor gözlerimden dedim. Ve odaya çekildim. Uyuyor gibi yine tilki uykusuna devam ediyordum. Teyzem az sonra geldi. Bende dün gece uyuyamadım. Yerimi aradım .
Dedi yanına yatayımda uyuyayım dedi. Şaşırmamıştım daha öncede beraber uyumuştuk.
Teyzem üstünde badışı. Altında ince pijaması yattı yanıma. Sağ tarafımı fonfum ona doğru gözerimi kapatmışken Oda arkasını döndü. Yavaş yavaş bana doğru geliyordu kalçaları . Yatakta farkediyordum.
Birazda ben yaklaştırdım hissettirmeden. Kalçalarını baya dayadı sanki hiç bise  Yokmuş gibi durdu. Biraz sonra kalçalar oynamaya yukarı assağı yapmaya başladı hafiften. Bense bunun verdiği rahatlık ve çakallıkla uyurmuş ve sarılırmış gibi  Kolumu üstüne attım. Tam göğüslerinin yanına. Kalçalarını oynatırken birden ekimi tutup göğüslerine götürmeye kalktı. Elimi hafifçe tuttu gigüsünün üstüne bıraktı.kolunu elimin üstünden attı ve rahatla dokunmayı Sağladı kendince. Geri çekmeye kalktım elimi rahatsız olmuş gibi. Biraz sıktı çekmiyeyim diye ama dayanamadı bıraktı.

Teyzem istiyordu resmen ama ben uyuyor numarasındaydım elimi çektim. Yan döndüm. Sırt üstü yatarken buda döndü.  Bir bacağını üstüme attı bir koluda göğsümün üstünde kaldı Avucuyla göğüşümü resmen avuçlamıştı. Dokunmak istiyor ateşime bakıyordu resmen. Kalbimin atışı artmasın diye sakin olmaya çalışıordum yoksa göğsümden  Hissedebilirdi ama Teyzemin bacaklarıda rahat durmuyordu
Sanki pozisyon alie gibi üstüme ıı ce abandırdı bacağını Dizini yukarı çekip tassaklarıma dizini değdirdi . Biraz daha yukarı çekip dizini sıkıme değdiriordu.  Sanki sıkılmış gibi yaptım. Elini aldım ve yanıma saldım. Elini tekrar üstüme atarken göbeğimle sıkımın tam arasına kaşıklarımın Üstüne koydu elini. Yavaş yavaş assağıya iniyor benimse içim gıcıklanıyordu. Gözlerimi açtım kafamı teyzeme doğru çevirdim. Fakat teyzem gözlerini kapamış. Uyuyo numarasıyla sıkıme dokunmaya çalışıordu. Biraz sonra üstüne geldi ve avuçlar gibi oldu. Benim hala gözüm teyzemde izliyordum mimiklerini.
Dudaklarını uzatıp çekiyordu. Sanırım dokunduğu sıkımı öpüyordu Hayalinde. Biraz daha sertleşip avuçlamaya kalkınca ” nabiyorsun teyze dedim” gözlerini açtı elini çekti. ya uyuyordum. Farkında değilim dedi . Ama nafile ? nasıl uyumakmış bir saatir seni izliyorum. Baya avuçladın dedim. Teyzemin istediği apaçık ortada bense açılması için baskı kuruyordum resmen. Teyzem ya uf püf dedi ve dayanamadı. Mutfakta kalçalarıma değen o seert şeyi merak ediyorum. Dayanamıorum dedi.
Ve tekrar sıkımı avuçladı. Hey nabiorsun falan dedim. Yeter bi haftadır seni istiyorum kaan öptüm olmadı yarı çıplak gezdim olmadı. Kalçalarımı sürrttum yine olmadı. Nasi erkeksin kime yapsam
Şimdiye kadar doymuştum dedi. Bi elinde sıkım dier eliylede çenemi tutmuş dişlerini sıkıyordu
Kızgın kızgın. Dudaklarıma yumuldu. Öpmüyor emiyordu. Bende seni istiyorum diyebildim
Oda boğulurcasına operken. Karşılığını alınca boxerin üstünden tuttuğu sıkımı çıkarıp eliyle sıkmaya okşamaya başladı. Mükemmel bir duyguydu.

Sen bir harikasın seksi teyzeciğim yazısı ilk önce Porno Hikaye – Seks hikayeleri – Güncel Erotik hikayeler üzerinde ortaya çıktı.

Kategori:

Erotik Hikayeler

Cevap Bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*