Yengemle bir birimizi boşalttık.

Selam ensest hikayeleri okurları, ben ve yengem le olan ilişkimi anlatmak istedim bundan 18 yıl önceydi başımdan geçen yengem ilk gecesi çok sonun geç mis olacak ki suratı asık fatih abim le beraber bahçede konuşuyorlardı bende yengeme ne var ne oldu dedim önce bir şey yok dedi sonra evin damına çıktık orada akşam olmadı ne yapalım dedi bende kolayı var dedim ereksiyon inesi alalım dedim doktorla görüştük gidip aldım ve ona vurduk yengeme de sende yardımcı ol dedim. Nasıl elle sikine ovala hiç mi filim izlemedin dedim bizde yok ki dedi bende tamam dedim sana getireceğim dedim yengeme odaya bıraktım dedim bakarsın yengem fatih abim den önce gitti odasına abim de biraz oyaladım ve sana kitap bıraktım bakarsın dedim sabah olunca fatih abim elinde başardığını gösteren bezi anneme verdi.

Yengem geldiğinde ayaklarını açarak yürümek te idi işaretle bakıştık gözlerini kapatarak tamam anlamında bende fırsat bulduğum esnada yengemi mutfakta konuşturdum . İyi oldu yalnız sanki içinde kalmış dedi bende tamamdır dedim artık her fırsatta yengemi süzüyorum ve ona iç çamaşır makyaj malzemeleri almaya başladım abin sorsa ablam almış demesini söyledim. Bir gün mutfakta ken bende konuştum ona buzdolabına gel dedim gelmesiyle dudağını öptüm bana ne yapıyorsun biri görse beni öldürürler dedi.

Bende tamam dedim yengem annesinin evine yemek yemeye davetli idi ben götürdüm yolda benim koluma girdi beraber yürüdük nasıl dedim fatih abim iyi ben senin aldığın iç çamaşırları giyerek onu baştan çıkarıyorum dedim yolda iç çamaşır satan mağazaya girdik. Burada kendisine beğenmesini söyledim oda sen hangisini üstümde görmek istersen o olsun dedi ve kıza yaklaşınca sevgilim bir tanem hangisi olsun dedi sen beğen dedi ben durdum kız yenge hanım yeni egzotik kıyafetler geldi getireyim dedi ben onlara bakarken elim yengemin kalçasında sarılmış durumda kız bana ve yengeme bakarak yeni evli misiniz dedi yengem yakında evleneceğiz müsait bir gün olsa dedi.

Yengeme beyaz saten ve kırmızı fermuarlı ve kilotun üstünde dil ve çıngıraklı aldım yengem orada bana aşkım ne güzel seni yiyeceğim bitireceğim gerdek gecesi kızda maşallah çok açık söz lüsün oradan çıkıp annesinin evine bıraktım 11 gelip alaçam dedim tamam dedi 11 doğru yengemi almaya gittim yengemin ablası yengelerinin yanında yengeme aldığım iç çamaşır paketini verdi .unutma dedi yolda metroya bindik ayakta kaldık ama dolu değildi bir köşede ben kendimi kapıya dayadım yengemin arkasında kendime çektim aşkım düşme çok içtin diye yengem anlamadı biraz gittikten sonra yengem arkadaki ni hes etmeye başladı.

Eve geldiğimizde aldığım çamaşırları sakladım yatma zamanı ben gidip odalarına bıraktım o ve yerini söyledim. Bir cumartesi işten eve geldim yengem nerede kaldı iş yerini aradım sahada olduğunu söylediler ben de ne oldu dedim annemler yok benle ve yengelerin le beraber gittiler dayını hasta dedi e bir gelinlik bulabilir misin? dedi. Ne için dedim akşam fotoğraf çekmek için dedi bende bakalım dedim ve beraber çıkıp bakmaya başladık gelinlik satan mağazaya baktık bizim kız abla hayırdır gelinliklere bakacağız dedik ve bu akşam için dedik yengem beğendiğini kiraladık eve geldiğimde annemleri aradık ne oldu dayın hasta yarın araba bulsak geliriz yoksa diğer gün evden ayrılma izin al evde kal dedi.

Yengeme sarıldım gelmiyorlar mı dedi bende gelmiyorlar yengem bana müsade et dedi ben bekledim yengem bana damat lik getirdi gi bekle dedi bekledim yengem gelmedi kapıyı açtığımda yengem oturmuş bekliyor hele şükürdedi yengemi alım salonda dans ettik ve ona sarıldım seni sevi yorum dedim oda bende birbirimize sarılıp sevişmey başladık yengemi alıp kaldırıp yatağına kadar taşıdım ve gelinliği çıkardım yengem bunları çıkarmasın dedi beyaz iç camaışırlara beraber ayakta sıkım ona sürtmeye başladım boynuna da öpücükler ve dokunarak elimle de kalçasın okşadım.

Bir süre sonra diz çekip amini yalamaya yalamaya başladım ıslanan amini ağzıma bırakmasını söyledim oda uzanmamı söyledi ayağı kalkıp kilotunu çıkarıp benim için kıllarını kesmemiş kıllı amini ağzıma dayadı ve yaladım arkayı da yaladım önce olmaz dedi ben istedim oda tamam dedi yalarken dilim o amının için yokladıktan sonra parmağımda arkaya dayadım yengem cisim geldi dedi ben bırak gelsin dedim elim kalçasında da tutup ağzıma bastırdım bırak gelsin dedin inlemesiyle kasılması benim parmağı arka delikte sikişmiş yen gem işemedi am boşalması çok olmuştu.

İlk kez boşaldığını söyledi sıra sende dedim yarrağımı ağzına aldı emdi nasıl istersin dedi üstüme çık dedi ağırlığını istiyorum dedi bende yarrağımı amına dayadım üstüne gidip geldim boşalma zamanı birbirimize sarılalak boşaldık beraber uzandık bir şeyler için mutfakta yengem kalkıp kırmızı kilot ve üstündeki tüllü olanlarda gidi ona mutfakta kalçan çok güzel abim yaptı mı dedi bana onu halletsin yeter dedi ona sarıldım onu istiyorum dedim oda olmaz yengem vere vere genişletmiş dedi bende yengen kaç yıllık evi tamam bakarız sana bağlı dedi beni çabuk boşalmamı sağlıyorsun dedi bende tamam dedim mutfakta diz kalçasının arasına öpücük vurdum ve yalamaya başladı eliyle de memelerini okşadım diğer taraftan da amini parmaklarımla da bızırı okşadığı ma yengeme bırak bana dedim davamı bir dahaki sefere.

Yengemle bir birimizi boşalttık yazısı ilk önce Porno Hikaye – Seks hikayeleri – Güncel Erotik hikayeler üzerinde ortaya çıktı.

Kategori:

Erotik Hikayeler

Cevap Bırak

Email adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*